Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak už odcházím

22. 3. 2006

Už odcházím,

cítím to čím dál víc.
Někdy příště se spolu sejdeme,
na lepšim místě to bude určitě.
Odcházím,
se všemi,co mě znali se loučím.
Loučím se s tímhle světem,
sedmnáct let v něm žila jsem.
Asi to bylo málo,
protože víc smutku než štěstí se mi dostávalo.
Tak už odcházím,
teď je ta správná chvíle jít,
tak si tu žijte,
já si budu snít.


Obrazek

Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Básničky o smrti

(Rumcajs, 16. 12. 2008 17:40)

Připoměla jsi mi moje staré dávné časy. Měl jsem tyhle stavy, co popisuješ dlouhou dobu. Propadal jsem se do hluboké bezedné propasti. Neměl jsem jediného člověka, kterému bych mohl věřit, a sebevědomí jsem měl o sobě asi tak velké jak mravenec. Taky jsem si příl odejít, protože to by bylo lepší než se trápit. A víš co? Jednoho jsem potkal přátele. Byli to křesťani, kteří mi řekli o Bohu, já jim uvěřil a postupně se v mém životě vše změnilo. Nebylo to hned. Ale za pár let jsem našel spoustu přátel, spoustu radosti, spoustu krásných okamžiků, pro které žít. Hudba, láska, přátelství, vše ožilo. A moje sebevědomí? Za těch cca 8 let křesťanství jsem se toho spousta naučil, mám spoustu zájmů a mohu o sobě říct, že toho umím opravdu dost a mám pro co žít. A myslíš, že bych to zvládl bez přátel a bez Boha? Protože tahle víra jediná, dovedla změnit celý můž život narubi.

neiiiim

(^˛°˘*_-->sHiNy_ChErRy<--_*˛˘^°°, 21. 11. 2008 23:02)

hej jako mas to tady orpavdu hezky... =) to jo... negdo by rekl ze mas talent ja patrim mezi ne.... enco takovhyo me v zivote nenapadlo... ale je fagt ze to chce jeste chvilicku cas nezs e dostanes mezi tyco to fagt umi... jenom pokracuj... neboj se skladat a uvidis ze to pujde x)

... a gdo vi jestli neni zivot umiranim a smrt zivoetm ...
mejte seeee bejbééééé

ahoj

(Adéla, 5. 1. 2007 18:21)

Ahoj..četla jsem si tvoje basne a ses fakt moc dobra a proto se chci zeptat,jestli bys neposoudila moji basen o smrti..?a kdyžtak mi napsat,co je blbi a co by si zmenila??dekuju mockrat..a muzete soudit i vy ostatni...takze tady je: Smrt je pro někoho řešení,že pokud jsou v nesnázích,jsou smrtí unešení.Tak proč to taky
nezkusit,na vlně se smrtí se nést,když nikdo mě už nemá rád a všichni mě chtěj jako drobky ze stolu smést.Mile ráda se s temnotou seznámím,ruku jí podám a jen se přizpůsobím.Jsi vedle v pokoji a nevíš že už nežiju,až přijdeš ke mne mě pohladit,já už tu s duší nebudu.Bude všude krev,s tím už se smiř,já už fakt nevěděla jak dál,ach proboha už vidíš u mého hrobu kříž.Promiň,ale musela jsem to udělat a ty žíly si podřezat.Teď už se mám asi líp,tak užívej života svého,z plných plic…!

báseň smrt

(Zdena, 15. 9. 2006 17:13)

básně máš krásný, když jsem byla v tvém věku taky jsem psala něco podobnýho, ale postupem času zjistíš, že jsou to jen blbosti. Za čas, až si je zase přečteš, budeš se divit, že jsi to vůbec psala ty.
Čas je ten jediný lék na každou bolest. To si pamatuj...vím o čem mluvím. Ale básně máš krásný, tak pokračuj ať se máš pak čemu smát..za čas.

smrt....

(Lucka, 28. 5. 2006 13:51)

pises strasne krasny basnicky, asi mame podobny nazory na smrt a na zivot.... pis dal sou moc hezke

Z mého srdce

(Daniela, 25. 4. 2006 19:13)

smrt je vsude kolem nas...kazdy z ni ma strach!!ja ale ne,nebojim se smrti,bojim se toho ze uz nebudu zit...